CIA sizi fişliyor ?

CIA sizi fişliyor mu ? bunu merak ediyorsunuz değil mi ::(((

CIA ( Caller Identification App): Türkçesi Arayanın Kişinin Kimliği Uygulamasıdır. Akıllı Telefonlar için bir uygulamadır. Bilmediğiniz kişi sizi arıyorsa artık kim olduğuna bakabileceksiniz. Bu nasıl oluyor demeyin…

Proğram şu şekilde çalışıyor.. Siz Google Play Store den CIA uygulamasını indiriyorsonuz.. Bu programı telefona yüklediğinizde size rehberiniz paylaşıp paylaşmayacağınızı size soruyor. Siz eğer izin verirseniz, siz rehberdeki numaraları hangi isimle kaydettiyseniz o numarayı kaydedettiğiniz isimle CIA proğramı server ına kaydediyor.. ve bu numaraları uygulamayı indiren tüm kişilerle paylaşıyorsunuz.. Eğer her uygulamayı indiren bu bilgileri paylaşırsa 11880 gibi istediğiniz numarayı sorgulayabilirsiniz..

Sizi sevmeyen kişi sizin isminizi hoşunuza gitmeyen bir isim veya lakap veya edep dışı bir isimle sisteme numaranız kaydolabilir… “Sapık , Çapkın , Keçi Ali , vb gibi )

Uygulamanın diğer Özellikleri …:

  • Normal numaralardan bazı banka aramaları geliyor ve banka adı öğrenildiğinden istenildiği durumda aramaya cevap vermeyebilirsiniz.
  • Sizi rahatsız eden numarayı ‘Kara Listeye‘ alarak, bazı sıkıcı durumlardan kurtulabilirsiniz…
  • Facebook hesabınızı uygulamaya tanıtarak arama sırasında arayan kişinin facebook durumunu ve fotoğraflarını görebilirsiniz.

 
Uygulamayı İndirin

Tags: