Ayyıldız-Tim: Redhack’i bitireceğiz

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu, Aktüel Dergisi Yazarı Meryem Gayberi, Ayyıldız-Tim Sözcüsü İshak Telli’nin konuk olduğu programda, masum bir çevre eyleminin provoke edilerek nasıl sivil darbe girişimine dönüştürüldüğü çok çarpıcı tespitlerle gözler önüne serildi….

Programa İsviçre”den telefonla bağlanan İstihbarat Uzmanı Aytunç Altındal Türkiye’nin IMF’ye borcunu ödedikten sonra bu olayların patladığına dikkat çekti. Altındal “Türkiye İMF’ye borcunu ödemiş bir ülke, İMF’yi kovmak zor iş Türkiye bunu başardı.Taksim”de yapılan müdahale yanlış, eğer hata varsa da özür dilenir biter.Taksim”den Arap Baharı çıkmaz.Ben ona AraP Karnabaharı diyorum.Bu olaylar Bilderberg toplantısına denk getirildi.Küresel Faiz Lobisi ve Türkiye uzantıları,ayağa kalkmış Türkiye”ye çelme takmak istiyorlar.Dikkat edin Avrupa”da bu olaylarla ilgili 24 yayın organı aynı manşeti kullandı.Dedi.

Doç. Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu ise, eylemlerde polisin zaman zaman ölçüyü kaçırdığını belirtirken “Ben bir babayım bu çocuklar bizim çocuklarımız.12 Eylül’de biz bu oyunu gördük,çocuklarımızı marjinal gruplara itme yerine kendimize çekeceğiz. ABD ordusu şuanda küresel finans savaşları provası yapıyor.Türkiye’ye diz çöktürmek istiyorlar… Finans savaşları var. Cem Boyner, Garanti Bankası Müdürü bu ülkenin kaymağını yiyor. Cem Boyner çapulcu mu ki eyleme destek veriyor… Cem Boyner’in bu ülkede hangi muhafazakar kesimle ekonomik ortaklıkları olduğu araştırılsın.” dedi.

Programa Norveç’ten bağlanan Ayyıldız -Tim siber savaş uzmanı Atakan da, Gezi Parkı eylemleri sırasında sosyal medya üzerinden halkı provoke eden Hacker çetesi Redhack hakkında çok çarpıcı bilgiler verdi. Atakan “Redhack devrimci söylemleri kullanıyor, fakat Siyonist bir gruptur.Türkiye’ye zarar veriyorlar.Bunları Facebook’ta yaşatmadık.Twitter’da da yaşatmayacağız.” diyerek meydan okudu….

Ayyıldız-Tim kitabının yazarı ve basın sözcüsü İshak Telli ise Redhack’in arkasında İngiliz İstihbaratı’nın olduğunu ileri sürdü…

Gezi provokasyonuna karşı “Tayyip Erdoğan’ı Yedirmeyiz” köşe yazısı ile dikkat çeken Aktüel Dergisi yazarı Meryem Gayberi de: Ben bu yazıyı yazdıktan sonra fake hesaplardan küfürler edildi. Benim yazım evdeki sessiz halkın sesiydi. Şuan Başbakan Kılıçdaroğlu da olsa bu yazıyı onu savunmak için yazardım.” Şeklinde konuştu…