http://www.eryamanreklam.com/

WordPress Sitene Google Reklam Eklenmiyor ise

WordPress Sitene Google Reklam kodu Eklenmiyor, hata veriyor ise , bileşenlerden metin etiketi  (özel html  ) bölümüne kaydedilmiyorsa , sizin dosya yazma izinlerinizden hata var,yada .htaccess dosyanızda hata vardır demektir.

yapacağınız işlem çok basit bunun iki farklı yöntemi var.. htaccess dosyanızı güncellemek ,

1- c panelde dosyalarınızın bulunduğu alana geliniz. Public html klasoru içerisinde .htaccess dosyanızı bulunuz. eğer yok ise dosya gizlidir. Ayarlar menüsünden gizli dosyaları göster seçeniğini isaretleyiniz.

htaccess dosyasını düzenleyici yardımıyla açınız üst panelde vardır. bu işlemi c panel üzerinden yapıyoruz. eğer isterseniz filezilla gibi ftp dosya gösterme proğramlarından da yapabilirsiniz..

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

kodunu dosyanın içerisine yapıştırın.  Sizin hosting güvenlik politikası gereği mod security kapatarak rahat rahat işlemlerinizi yapabilirsiniz.. Bu yöntem genellikle başarılı olmuştur ve test edilmiştir.

 

Diğer bir yöntem ise

2 – : Site php kodlarının olduğu bölüne google reklam kodunu bir div içinde nereye koymak istiyorsanız oraya eklemek,  örnek üst header bölümünde kodu eklemek istiyorsunuz..

wp admin sayfası + görünüm + düzenleyici + sol tarafdaki sayfalardan ( tema üst bölümü veya header php ) dosyasında eklemek istediğiniz alana scipt kodunu yapıştırın..