Lig tv Android de

Gelecek nesil akıllı cep telefonu anlayışını temsil eden Sony Xperia işbirliğinde, futbol kanalı ve futbol sitesi olan Lig TV’nin resmi Android uygulaması Google Play’de yayınlandı. SüperToto Süper Lig, Fransa Ligi, İngiltere Ligi, Beko Basketbol Ligi maç özetleri ve golleri maç biter bitmez Android telefonunuzun ekranında!

Lig TV’nin resmi Android uygulaması Sony Xperia işbirliği ile yayınlandı. Uygulama ile kullanıcılar fikstür, puan durumu, takım bilgileri ve bunlara ait haberlerin yanı sıra Turkcell Spor Toto Superlig, EPL, Ligue 1, Beko Basketbol Ligi video haber, maç sonrası özet ve gol görüntülerine kolayca erişebiliyor.

Sony Xperia işbirliğinde yayınlanan Lig TV Android uygulamasını telefonlarına indiren kullanıcılar, maç biter bitmez maçta atılan goller, maçın özeti ve en kritik pozisyonlarının videolarını izleyebiliyor. Bununla beraber maç sırasında “Canlı Anlatım” sekmesi ile maçı takip edebilen kullanıcılar; “Yazarlar” bölümlünde yazarların henüz yayınlanmamış haberlerine de erişebiliyor.